| 111_9849 a întrebat:

stiti cumva daca vopseaua prinde peste nuantator? adica daca am parul facut cu nuantator un saten mediu, pot sa ma vopsesc blond?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, prinde dar să nu te afli în perioada menstruală!
Pa, pa.

| Zuzu6235 a răspuns:

Sincer nu am auzit de peste nuantator. o fi o noua specie de apa dulce. si in acest caz iti recomand sa folosesti o undita cu tot cu carlig si momeala. nu e o metoda 100% sigura dar emai buna decat vopsea. poate din cauza ca multi voiau sa pescuiasca cu vopsea se numeste "peste nunatator". ai app ai gresit categoria.

| niki a răspuns:

Tre sa te decolorezi prima oara! sau foloseste garnier ce deschide 4-6 tonuri, dar asta depinde cat e de inchis la culoare acum! si depinde si ce fel de blond vrei!

| Laura46 a răspuns:

Bineinteles,vopseaua prinde peste orice fel de nuantator.Nuantatorul prinde pe parul nevopsit, natural dar vopseaua prinde pe orice