| Кристина21 a întrebat:

Ash vrea sa imi spuneti diferite firme gen Lady's, Oriflame, Avon si cum as putea deveni reprezentant. funditawinking

Răspuns Câştigător
| andreutza05_1656 a răspuns:

Refan, te pot inscrie chiar eu daca vrei e 100% profit, e vorba de vanzare de parfumuri, daca te intereseaza astept msg

7 răspunsuri:
| iulia_9095 a răspuns:

Pai...la Avon poti sa vorbesti cu un reprezentat sau poti sa intri pe site-ul asta:http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/your_dream_opportunity.page...aici ai detalii despre ce beneficii ai si dai in dreapta unde scrie:"aplica pentru. a deveni reprezentant". succes!

| Кристина21 explică:

Nimeni nu mi-a intzeles intrebare eu sunt deja reprezentant la Avon, Lady's si Oriflame, dar as vrea sa stiu alte firme in genull acestora

Răspuns utilizator avertizat
| aura3fan a răspuns:

Iti recomand Lady's! Singura conditie pentru a te inscrie este sa ai minim 14 ani. De ce sa alegi Lady's Cosmetics si nu alte firme? Pentru ca sunt mai multe modalitati de castig. Vezi site-ul http://inscriere-ladys.webgarden.ro/
Produsele sunt mai mult decat accesibile si din punct de vedere calitativ eu le recomand. Le poti vinde oriunde!
Pentru mai multe detalii, id mess: aur_fan

| stefyk97 a răspuns:

Life care, Yves Rocher...

| palraluca a răspuns:

Life care, oriflame,

| aleXxa008 a răspuns:

Daca vrei sa te faci reprezentatnt la avon poti sa te faci la mine pentru ca eu sunt reprezentant.