| madalynamaly98 a întrebat:

Ash vrea sa ma tun dca o prietena daca imi puteti spune cum sa ii explic coafezei
parul lung pe dedesubt, iar pe deasupra in scari
am intzeles ca se numeste. tunsoarea soarelui"
pls help me dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Simplu, du-te cu prietena ta la coafor si ii spui coafezei tundeti-ma ca si ea. laughing) Sau o intrebi pe prietena ta cum se numeste tunsoarea, sau ii faci prietenei tale o poza la par si o arati coafezei, sau cauti tunsori pe net pana o gasesti pe cea ca a prietenei tale si o scoti...

2 răspunsuri:
| JustMeAndy a răspuns:

Spune-i sa te tunda in scari sau filat asa vreau si eu sa ma tund.

| madalynamaly98 explică:

In primul rand pe net am cautat si nu gasesc, iar pe prietena mea nu o lasa sa mearga cu mine am sa incerc sa ii fac o poza
dar am intrebat-o cum se numeste tunsoarea si a zis ca nu e sigura dar ''tunsoarea soarelui''