| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa imi tund putin varfurile ca sunt despicate, si parul e cam arssad insa coafeza imi i-a jumatate din parsad il pot repara fara sa il tund?

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Si eu am acceasi problema cu coafeza dar i-am repetat de nenumarate randuri sa-mi ia cat vreau eu si vad ca a inteles intr-unfinal... Daca nu intelege incearca alta coafeza caci nu e numai una singura pe lume.Incearca sa gasesti una care sa faca ce vrei tubig grin

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa iti faci masti si sa folosesti tratamente dar ele dor iti vor imbunatati cat de cat situatia in nici un caz nu o vor repara, stiu ca e naspa sa iti tunzi mult par dar in timp parul ala ars o sa se face foarte urat cu oricate tratamente ai da tu pe el, mai bine tunde-l acum si apoi ai grija mai multa de el. Sau daca nu vrei sa tunzi chiar asa mult deodata poti incerca sa il tunzi luna asta un sfert sau jumatate din ce e ars apoi peste 2-3 luni iei restul.

Răspuns utilizator avertizat
| ElecktroFloweR a răspuns:

Poate gasesti ceva de ajutor aici. Pe mine m-au ajutat mult anumite sfaturi de aici: www.divahair.ro