| Anamaria1929a a întrebat:

Astazi am mers sa ma tund, eu aveam parul cam pana la piept și acum il am cam pana la umeri și nu imi place cum imi sta și l-am filat in fata, ce pot sa fac? Ceva pentru cresterea parului mai repede stiti? Sau cam in cat timp imi poate creste? Nu-mi place deloc cum imi sta și ma simt ciudat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuia sa te gîndesti inainte de a te duce la salon ca poate nu te va tunde asa cum doresti, parul nu creste asa repede cum ai vrea, organismul are ceasul lui intern creat de Dumnezeu sa functioneze corect, deci nu poti face tu sa creasca nici părul nici unghiile asa de azi pe maine, tu ceea ce trebuie sa faci este sa ai răbdare, sa te hidratezi corect, si părul sau unghiile vor creste la fel ca si pana acum, in ritmul lor.

| omuletulofficial a răspuns:

Keratina si tratamente naturiste, doar astea