| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am decolorat parul si nu imi place deloc, daca ma tund la 0 o sa imi creasca parul cum era inainte, adica culoarea mea naturala? Si in cat timp mi-ar creste parul macar pana la umeri?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Parul creste foarte greu, cativa centimetri pe an.Da, cand o sa-ti creasca, o sa-ti creasca in culoarea ta naturala.Pana atunci sfatul meu ar fi sa nu te tunzi 0, dar daca nu suporti cum arata parul tau decolorat, de ce nu-l vopsesti in culoarea ta naturala sau in alta culoare? Sau du-te la coafor si zi-i coafezei macar sa-ti faca suvite in alta culoare.

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Normal ca o sa-ti creasca la loc culoarea naturala, dar de ce te-ai tunde? Creste greu de la 0, intr-un an cam 10-15 cm (depinde de la persoana la persoana)
Mai bine il lasi asa sa creasca si il tai de unde vrei

| Ianoctav a răspuns:

Bună! Părul va reveni la culoarea lu naturala, însă de crescut va creste greu (cam 2 ani). Poți să te tunzi puțin mai scurt (pentru ca să te tunzi 0 și să fii fata e ciudat) și de ce nu, să te vopsesti într o culoare care îți place. Bafta!