| halo a întrebat:

Astazi am post la coafor... eram nerabd. sa ma tund. aveam parul fff lung si frumos dar nu stiu ce mi-a venit... si am luat o colega cu mine i-am spus sa pastreze lungimea si ma duns scut seman cu un caniss mia stricat parulbroken heart(((((( ceva sfaturi sa nu ma mai simt asa aiure crying((((((((

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Incearca sa folosesti creme de cresterea parului. o sa iti creasca!
Sau du-te la salon si poti realiza ceva frumos din parul tau!

| andreea25red a răspuns:

E clar ca acea frizerita e o catea invidiosasa.prindel in coada petru o vreme si cand mai creste merci la un profesionist. un hairestylest taie parul dupa forma fetei nu dupa cum ii tuna lui.bafta

| halo explică:

Scuzatii marile greseli gramaticale am scris in graba si in nerviicrying

| halo explică:

Faza trista e ca e atat de scurt incat nul pot prinde e filat fffffff mult

| dadaly a răspuns:

Indreaptati parul cu placawinking