| Deniiidk a întrebat:

Ati comandat produse de la ELF? Cum se procedeaza? le primesti prin posta sau trebuie sa le ridici de undeva? Cam cu sunt preturile. transportul este gratuit? Funda! :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți faci cont la ei, pui în coș produsele selectate de tine, faci un calcul și știi exact cât ai de plată.
Mai sunt și promoții.
Pa, pa.

| Deniiidk explică (pentru Legiuitoarea):

PAi si cand si cum platesti?

| luisanamy a răspuns:

Am folosit cateva produse. Daca dai comanda de peste 160 Ron, ai transportul gratuit prin posta romana. In rest, dupa ce te-ai hotarat ce vrei sa cumperi, coletul va fi trimis cum doresti tu. Posta romana sau Curier rapid.
Acesta este site-ul lor in caz ca nu ai stiut. http://www.eyeslipsface.com.ro/

| Deniiidk explică (pentru luisanamy):

Si ai fost multumita de produse?

| luisanamy a răspuns (pentru Deniiidk):

Sunt foarte multumita, sunt produse de calitate.