| Andrada2911 a întrebat:

Ati comandat vreodată de la Makeup Revolution de pe site-ul din Uk?
Daca da, imi puteti spune daca comanda ajunge la posta sau la posta vamala.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mărfurile care vin din UE (deci și din UK, până la brexit) NU trec prin vamă.

1 răspuns:
| Clorox a răspuns:

Nu-ti recomand Makeup Revolution, chiar daca arata decent si au preturi decente fardurile sunt groaznice.
Am pus mana pe urmatoarele palete: Flawless, Iconic 3 si Golden Sugar 2. Sunt foarte prafoase, se blenduiesc greu, chiar si dupa ce am scuturat pensula am facut clienta plina de fard sub ochi, a fost groaznic.