| Ggjhffhujjfsrgjki a întrebat:

Am plasat o comandă pe Zaful. Aveți idee cum ajunge comanda? Livrare la domiciliu, il ridic de la ospiciu sau ajunge la posta vamala?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

rolling on the floor Il ridici de la "ospiciu". Daca are valoare peste 10 Eu trebuie sa mergi la posta vamala care se afla in resedinta de judet sau in fiecare sector al capitalei Bucuresti.

| Ggjhffhujjfsrgjki explică (pentru Salontanul):

Ma bucur ca ai inteles aluzia. Ma asteptam sa vina oamenii cu " se scrie oficiu" =)

| Salontanul a răspuns (pentru Ggjhffhujjfsrgjki):

Oamenii fara simtul umorului sunt oameni greoi, fara minte multa. Ma mandresc ca am petrecut mult in viata si avand in subordine oameni multi, sa inteleg cam ce vrea sa spuna fiecare.

| DaniGl a răspuns:

Depinde de optiunea pe care ai aleso tu, fie sa ridici comanda de la sediu, fie sa iti fie livrata la domiciliu.

| Ggjhffhujjfsrgjki explică (pentru DaniGl):

Nu am vazut o optiune asemanatoare. Este doar standard sau cu livrare rapida