| anonim_4396 a întrebat:

Este bun samponul sunsilk pentru indreptarea parului? As vrea sa stiu, cine a mai folosit, ce efect are? multumesc

9 răspunsuri:
| rebeca a răspuns:

Nu.Nu ajuta deloc la asa ceva.Eu mereu cand il usuc, il usuc cu o perie rotunda din par natural si nu mai e nevoie de placa. Evita cat mai mult sa folosesti placa deoarece in timp o sa iti strice foarte mult firul de par.
Baftawinking

| cristiniqzapa a răspuns:

Eu l-am folosit, dar nu am vazut nici un efect. Daca chiar vrei sa vezi vreun mic efect sau asa ceva, trebuie sa folsesti si alte produse din aceasta gama cum ar fi balsamul si/sau crema
:*

| rozalia25 a răspuns:

E un sampon ca toate altele, curata parul si gata. La indreptat tot placa e de baza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indreapta vax albina, nu e bun, placa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU, Delokk... o prostie, am cumparat si eu si nu e nici efect asemanator cu a lasa parul drept, doar curata si gata, nu va lasati fraieriti...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pissy... mie mi-a fost bun dar nu l-am mai gasit in magazine

| Elly_8365 a răspuns:

Eu folosesc Nivea Streight&Easy...iti lasa parul drept o luna si ceva...nu am mai folosit sunsilk dar am mai auzit pe altii care lau folosit si nu sunt prea multumiti

| mouse a răspuns:

Nu stiu cat de bun este. Dar eu am parul cret si folosesc pentru indreptare Nivea Hair Care Straight&Easy.Pe mine chiar ma ajuta.Acuma eu doar ti-am zis. tu decizibig grinwinking

| pinky3 a răspuns:

Da..