| eudemonica a întrebat:

Ati folosit ISOTREXIN pentru acnee? A fost bun de ceva? V-au mai iesit cosuri?

Eu am inceput sa ma dau de vreo luna si vad ca a mai inceput sa dispara din acnee dar mi-au ramas cateva semne pe obrajisad Oare e bun si pentru tratarea semnelor?

5 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Nu mai follosi astfel d creme iti lasa semne iar mai trz iti va arata fata urat! cumpara sapun dalin sau jouson baby! si spalate de 3-4 ori p zi! cu apa calduta.nu le mai stoarce sa vezi ce fain trecwinking

| eudemonica explică:

Mi-a prescris dermatologul crema asta nu am luat-o de capul meuwinking

| Anonim2938 a răspuns:

Azi am primit 3 pachete de servetele Eridosis pe care le folosesc de la inceputul clasei a 8a, iar acum sunt a 9a. Cand nu ma dau cu ele am fata plinaaa plina de cosuri, dar dupa o saptamana dupa ce le folosesc imi trec toate si nici nu usuca fata. Am mai multe prietene care le au incercat si au avut acelasi efect si la ele. Din pacate se gasesc doar in Spania, mie mi le trimite matusa mea. in ultimele 2 luni nici nu am avut servetele si iar mi s a umplut fata. m am dat azi si deja s au mai calmat. este 4 euro pachetul acolo si in Romania gasesti, dar in Botosani si le cumperi cu 70 de lei. Daca vrei imi lasi mesaj prv si iti dau id-ul. poate mai are.
PS : eu am avut doar un pachet si mi a ajuns 8 luni. Dispar si petele de la acnee. e cam scump in Romania, dar. straight face nu avem ce sa facem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il folosesc de vreo 3 saptamana si e bunisor...andrei botosani

| Missmoffet a răspuns:

Eu o folosesc tot de vreo luna.pentru semne sunt multe alte creme care chiar au efect, dupa ce termini tratamentul cu isotrexin, ii poti cere medicului sau sa cauti tu in farmacie ceva impotriva semnelor. (ex.Bioderma. La Roche-Posay, VicHi) Dar asteapta intai sa iti traca cosurile, nu combina 2 creme deodata. Succeswinking