| blackcat278x a întrebat:

De vreo 2 ani am niste semne pe faca de la niste cosuri...[pe obraji] ce pot sa fac sa dispara?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unde să dispară?
Mergi și fă câteva ședințe cu lumină pulsativă (laseroterapie).
Pa, pa.

| Alexyz_6552 a răspuns:

Fa-ti un consult dermatologic pentru ca in timp problemele se agraveaza sau o sa ramai cu ele definitiv [fundabatting eyelashes]?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o vizita la medicul dermatolog(in cazul de fata e singurul care te poate ajuta cu adevarat), care in urma unui consult iti va da un tratament care te poate ajuta cu problema ta.