| secretname0 a întrebat:

Ati folosit produse anti acnee de la avon cum sunt?

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Eu am folosit multe produse avon, eu sunt din moldova si am observat ca in moldova sunt mult mai scumpe produsele decit in Romania chiar transformind dupa valuta, cu toate astea de la rujul igienic mi s-a facut alergie si m-am inrosit toata pina la nas, samponul e ca apa nici nu are efecte (unele) etc Nici produsele pentru acnee sau puncte negre nu m-au lasat multumita. De la avon mi-a placut doar peria pentru par rosie Advance Techniques si UNELE parfumuri, sprayuri de corp.O prietena de-a mea chir si-a luat un ruj color trend si a stat in jur de o ora la soare si a devenit alb din roz. Deci nu, nu iti recomand produsele Avon pentru acnee. Mai bine trateaza acnea pe cale naturista sau farmaceutica, de obicei stiu ca trec cu Zinerit sau asa cumva se numea :o

6 răspunsuri:
| annyannya a răspuns:

Sincer.pe mine nu m-au ajutat delocaceste produse! Ba din contra parca mi-au agravat acneea! straight face
Te sfatuiesc sa nu incerci! :*

| liii a răspuns:

Bune de nimic.Ia-ti Zineryt, crede-ma am incercat cam tot ce se poate sa scap de acnee si cel mai bun a fost Zineryt-ul, dar trebuie sa te tii de el.

| Skiipper a răspuns:

Mie nu mi-au dat un rezultat prea bun ...ba mai mult mi-a inrautatit tenul sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit Zynerit si a dat rezultate cam dupa o luna.

| EneDiana a răspuns:

Mie nu mi-au placut,sincer! mi-au facut tenul si mai gras si mi-au aparut mai multe cosuri, iar fata era mai rosie, mai iritata! eu te sfatuiesc sa nu-ti cumperi! mai bine incearca ceva de la gerovital! mult mai bune...

| LoνeBruNNette a răspuns:

Buna, eu am folosit produse mai multe si acestea au dat rezultate insa nici rau nici bine nu mi-au facut.Prietenelor mele le-a facut foarte bine deoarece ele au tenurile foarte aspre insa daca ai tenul sensibil iti recomand sa nu folosesti.