| PupicelT a întrebat:

Auziti fetele... daca imi dau parul cu albastru de metilen iese ceva? treaba e ca nu e vopsea, nuantator sau ceva de genu. e din ala medicinal... Poate avea mari efecte negative? :-s

Răspuns Câştigător
| ioana195 a răspuns:

Depinde de culoare parului tau. daca esti satena, se va vedea BRUNET! daca esti blonnda sau un saten deschis se va vedea OK.love struck
Efecte negarive. nu. Doar ca nu se vede culoare exact cum e! si daca nu-ti place poti sa te pleci de mai multe ori pe cap, si merge jos culoareaatongue

| PupicelT explică (pentru ioana195):

Aha...si imi poti spune si cum fac? nu prea stiu big grin

| ioana195 a răspuns (pentru PupicelT):

Pooi, pui intr-un lighean. apa de o palma, 2! si incercy sati ti parull in ligheann, Vreo 5-10 minn.happy dupaceea te limpezesty... si e ok.tongue catva timp o sa se ea pe prosopp dar dupacea `e okk.
ddar ai mare grija, daca faci chestia asta in baie, ca poti pata vana sau gresiia.straight face eu am facut greseala asta. si m-am chinuit sa sterg cu tot felul de solutii. si pana la urma am reusit DA CU GREUUUU laughing

| ioana195 a răspuns (pentru PupicelT):

AAAA. si cu ce zice DeeaSpoof. nu are ce sati roada parul sau alte chesty.
pt.ca nu e nici un fel dee solutii care saa til arda nu e nimic doar colorantt tongue
NU E VOPSEEA! deci nu-ti afecteaza parrul abs de loc.CREDEMA.

4 răspunsuri:
| DeeaSpoof a răspuns:

Pai te speli pe cap, sau iti uzi parul, dai cu albastru (sa porti manusi) si mai clatesti un pic. Dupa te usuci si gata.S-ar putea, daca folosesti mai mult sa iti roada parul. Adica daca folosesti cateva luni la rand.Intelegi tu.:*