| zambetcald a întrebat:

Aveti acelasi numar la pantofi cu fratele sau cu sora? puteti purta aceeasi incaltaminte? vi se potriveste?

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da, am acelaşi număr la pantofi cu sora mea. Uneori mai ne şi împrumutăm pantofii. Dar de ce întrebi?
P.S. Ea e mai mare decât mine. Diferenţa e mai mult de 5 ani.

| auroraa a răspuns:

Dah si uneori chiar ma enerveaza ca am aceeasi marime cu sora mea mai mare cu 6 ani! eu am 13, si nu pot purta incaltamintea ei pe toc, iar ea pe a mea poate, oricum, imi place si mie sa o port pe a ei, fiindca se aseamana gusturile noastre happy la tine cum e?

| xKiddutz a răspuns:

Nu am nici sora nici frate sad. Dar cred ca daca as avea o sora si am purta la fel, numarul la pantofi, da, as putea sa port cu ea aceeasi incaltaminte >big grinbig grin

| Adyspeed a răspuns:

Eu cu fratimiu ne potrivim si la haine si la incaltaminte si diferenta dintre noi e aproape 5 ani. doar odata si-a luat el o geaca asa mai de toamna si mi se parea cam lunga. ii mai fur si eu cate odata din ele care imi plac laughing

| Ionela_4661 a răspuns:

Eu port 38 iar sora mea 40. Nu n-i se potrivesc niciodata incaltamintele, desi ar fi mult mai dragut sa putem purta aceleasi incaltaminte.