| pixeltinker a întrebat:

Aveți idee ce pot folosi pentru indesirea parului? A ajuns foarte subțire și se rupe în special după baie cade foarte mult

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

O masca de galbenus de ou

| Anuket a răspuns:

E deteriorat dacă se rupe. Este nevoie de hidratare(e bună masca de la garnier) și eviatarea surselor de căldură(placă, ondulator).

| Anuket a răspuns:

Dacă vrei să folosești gălbenușul de ou, mai bine îl mănânci pentru că în păr nu intră, are molecula prea mare, mai mult te încurcă.

| Endita4689 a răspuns:

Șampon Revalid.

| Manko a răspuns:

Apa de orez si ulei de ricin+o alimentatie bogata in vitamine si nutrienti