| Criss_BuBu_1992 a întrebat:

Aveti idee in ce consta albirea dintilor? Doare? big grin

7 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Stiu ca trebuie sa faci mai multe sedinte.Si nu, nu doare.

| Kasia a răspuns:

In jur de 400 lei.Nu,nu doare.Vei simti poate dupa albire o mica sensibilitate a dintilor mai ales la diferente de temperatura(cald, rece).

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| daniellle a răspuns:

Nu doare. big grin
Însă nu îţi recomand. Pot apărea dureri după, hipersensibilitate, iritaţie gingivală.
Mama mea a fost la dentist pentru un tratament pentru albirea dinţilor, după câteva săptămâni s-a dus acel alb imaculat şi chiar dinţii aveau un aspect nu tocmai satisfăcător. Plus că, sper că ştii că dacă acum vei face asta, trebuie să repeţi tratamentul anual pentru a fii ok. big grin
Baftă, sper că te-am ajutat! :*

| Daria163 a răspuns:

Buna! Am incercat sa-mi albesc dintii si natural, folosind bicarbonatul de sodiu si am rezultate! Foloseste-l!

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| jfdeoeogpde a răspuns:

Nu nu doare laughing...dar pentru a nu cheltui bani poti incerca ceva naturist call meu bicarbonat de sodiu
-cu o coaja de banana (sa iti aplici pe dinti acel piure timp de o saptamana )...am citit ca da rezultate
sper ca te.am ajutat