| Mmarryy a întrebat:

Avon vs Oriflame. Voi ce credeti in materie de parfumuri si creme? Care sunt produsele preferate si de ce? Dau funda mare si frumoasa big grin

Răspuns Câştigător
| MeGhosta a răspuns:

Eu tot cred ca avon e mai bun happy si il recomand mai departe tongue

8 răspunsuri:
| TeenageGirl a răspuns:

Eu fiind reprezentant AVON spun ca este mult mai bun ca ORIFLAME{si acolo sunt}
La AVON sunt mai multe oferte reduceri mari si creme bune rujuri etc!
Ti`l recomand!:*

| MeGhosta a răspuns:

Parfumurile si cremele sunt super big grin produsele mele preferate sunt rimelele si creioanele cu sclipici pentru ca eu ma machiez mai mult cu din astea... nu ma fac "super frumoasa"... Ma refer ca, cremele actioneaza repede si cu efect iar parfumurile miros superb love struck Toate smug funda? :*

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| roxanabarosana a răspuns:

Mie personal nu imi plac cremele de la avon, dar parfumurile sunt unele care miros bine, iar la oriflame mi se par bune unele creme si unele parfumuri, dar sincer daca vrei un parfum bun mai bine iei unul de la FM ca merita banii si dai si mai putin decat la avon si oriflame si ai si parfum de firma...

| sabrene a răspuns:

Fardurile sunt mai bune la avon, iar parfumurile si cremele la oriflame.parerea mea happy

| Smotocel a răspuns:

Cred ca Oriflame e mai bun.In materie de tot, si de preturi, inclusiv, dar si calitatea conteaza.
Am mai cumparat si de la Avon, dar mai multe schimbari am vazut la Oriflame.

| loredana27 a răspuns:

Produsele Oriflame mi se par mult mai calitative

| madairina a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune parfumuri sunt de la FM. Nici nu se compara cu Avon sau Oriflame