| LittleRose a întrebat:

Azi am aplicat uleiul de ricin pentru prima data in combinatie cu vitamina A uleioasa. Dar parca parul mi-a cazut si mai mult si s-a imputinat considerabil. Din ce cauza credeti? Se va regenera apoi? Mentionez ca si mama mea a avut parul des si apoi s-a imputinat subit.Are calvitie si in ziua de azi. Mi-e frica sa nu fie ceva genetic si sa patesc la fel.Rog ajutor. Fundita+vot :X

Răspuns Câştigător
| topsecretname a răspuns:

Nu cred ca este de la vit A si de la uleiul de ricin.Eu am folosit asta impreuna cu un galbenus de ou saptamanal luni de zile si mi s-a oprit caderea.Si imi cadea mult, cu pumnii.Nu stiu ce sa zic, poate fi si pe fond genetic...

2 răspunsuri:
| Deea26 a răspuns:

Incearca masca cu ulei de masline de la Avon.E foarte foarte buna>

| sfzgfer a răspuns:

Sincer sa fiu ar fi o probabilitate de peste 75% ca tu sa ai aceeasi boala.sorry