| cosmina95 a întrebat:

Hey dragilorbig grin
mi-am luat ulei de ricin si vitamina A uleioasa si le'am amestecat si m-am dat pe par la radacina
e pentru prima data cand ma dau si mi-e frica sa nu cada mai raubig grin
eu vreau sa imi creasca mai repede si sa opreasca caderea pentru ca am pierdut destul de multsad
voi fetelor ce ziceti? ati folosit? :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| pssssiiii a răspuns:

Da eu folosc uleiul de ricin si vitamina A(combinate) si sunt foarte bune, nu iti cade parul din contra creste mai rapid si parul devine mai matasos.Indicat e sa stai cu ele in cap 3 sau 4 ore si sa faci asta de 2 ori pe saptamana timp de 3 luni.Atentie! in timp ce iti faci acest tratament sa nu folosesti placa sau alte lucruri care dauneaza..lasa-ti parul macar o perioada de timp sa isi revina! Apropo o sa ramai uimita dupa 3 luni de parul tau!happy

| cosmina95 explică (pentru pssssiiii):

Doamne'ajuta sa raman uimita!
si eu mai folosesc si placa cel putin o data pe saptamana dar incerc sa ma aptinbig grin
multumesc pentru sfat:*

| LoOvE a răspuns (pentru pssssiiii):

Daca iti faci aceasta masca cu cati centimetri iti va creste parul pe luna?

| cosmina95 explică (pentru LoOvE):

Depinde de parul fiecaruia...eu nu m-am tinut de cura asta pentru par pentru ca mi s-a luat sa ma dau cu uleiul de ricin pentru ca este foarte unsuros... poate creste 1 cm jumate pe luna maxim 2 mai mult nu se poate!

| LoOvE a răspuns (pentru cosmina95):

Ok

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun pentru cresterea parului, asa ca il poti folosi cu incredere. Eu l-am folosit pentru gene si iti spun ca sunt foarte multumita de rezultat.happy De cazut, nu cade mai rau, insa nu stiu daca iti va creste mai repede decat creste el normal ( adica 1 cm pe luna).
Oricum, dupa vreo luna, doua, vei vedea rezultatele (daca il vei folosi corespunzatorbig grin)
bafta!

| cosmina95 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit ca stimuleaza cresterea indeseste...si de folosit o sa il folosest de 2 3 ori pe saptamana o sa il las toata noaptea pe par iar cand ma trezesc o sa il spal sper sa am rezultate ca mereu mi-am dorit parul lung si nu l'am avut niciodatasad
multumesc pentru sfat!