| lifecta a întrebat:

Baiat de 1.78 inaltime slab, cum sa imi asortez hainele? Sa ma imbrac gen rapper hanorac larg cu pantaloni din bumbac largi si adidasi cu limba scoasa? arata bine?

Răspuns Câştigător
| oldschoolrom a răspuns:

Salut.Depinde si ce muzica asculti, pentru ca si lucru asta conteaza. Daca iti place muzica hip-hop, pantalonii din materialul bumbac este cel mai bun iar tipul largi(cat de largi ii vrei tu cunosti mai bine) si la adidasi la fel, tie sa iti placa, nu ce iti spun eu sau altul.

1 răspuns:
| StonemAlly a răspuns:

Trebuie sa te reprezinte pe tine, nu un anume gen de muzica pe care tu il asculti sau NU. Daca asculti e un factor dar nu decisiv. Imi inchipui ca iti dai seama totusi ca ar fi aiurea sa te imbraci asa si sa zici "Ascult manele" sau cevalaughing