| Madness345 a întrebat:

Baieti, cum este mai bine sa va faceti parul, dupa dus uscati si dupa ceara sau intai ceara pe parul ud si dupa uscati? A da, si mi.se face un par foarte electrizat si ondulat daca nu.l dau cu fixativ, ajutorrr ce as putea folosii?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gresit locul. Aici nu este site pentru sfaturi gay. Nu stiu, mie imi pari a baiat afemeiat. Numai din cele scrise ma pui pe ganduri.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru anonim_4396):

Aplauze se pare ca mai exista si baieți in adevaratul sens al cuvantului. Ma mir cum de nu vine nimeni cu "asa-i igenic, la moda, sunt ingrijit ba ce p!@# mea vrei"

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Sa.mi sugi pulla, futesar toti gay si din Romania in gura ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madness345):

Te-ai simtit

| Madness345 explică (pentru anonim_4396):

Nu am de ce sa ma simt copilas... din moment ce vorbesc cu un ciutan care habar n.are pe ce lume traieste, sau chiar daca esti mare, esti degeaba si in al 2 lea rand, ai auzit si tu de ceara. de hairstyles 2017? Mai da si tu o privire pe net, Youtube si uita.te... toti de acolo sunt gay. Tu esti cel mai destept. Uratania dracu ca altceva nu cred ca esti, te arati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce-l mai speli dacă îl dai cu ceară?
Ori că rămâne nespălat, ori că îl dai cu ceară e aceeași chestie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usor.,usor. Vezi ca iti sare oja de pe unghii.