| chucky_8545 a întrebat:

(Baietii) Ce parere aveti de corpul lui Beyonce? E prea grasa? E ok? V-ar place sa vedeti zilnic fete cu un corp ca al ei...( in special fundul, ajutat de soldurile late)?

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Prea grasa? Eu nu cred! Ea are forme care sa le placa baietilor. tongue

| Dobitoc a răspuns:

Sunt femei mult mai sexy decat ea.Deci nu este regina frumuseti.Nu prea este stralucita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns la comentariu, nu la intrebare ca sunt fata.
Intrebarea era despre fete obisnuite pe strada care sa aiba aceeasi forma a corpului, nu a zis nimeni ca beyonce ar fi cea mai frumoasa. Si daca vrei sa imi spui ca nu ar arata bine o "beyonce" pe strada...
Parerea mea in viziunea baietilor: sanii si fundul mari(sori) pe o talie cat mai mica. De asta beyonce nu e criticata ca e grasa, ca oricat ar avea fundul si soldurile, talia este impecabila big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super. O silueta un funduleti si niste sani super bine proportionati cu restul corpului.Si este foarte dragutza.As vrea sa vad numa beyonce pe strada:X