| piscot a întrebat:

Am 23 de ani, 1.70 ca inaltine si 55 kg.Marea mea problema este ca am soldurile foarte late si tot ce mi pun pe mine nu arata bine.Sunt obsedata ca sunt grasasadvreau si eu o parere despre greutatea mea...si in plus ce parere aveti de soldurile late?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

De acord cu christabell doar tu iti vezi soldurile late eu am 1.62 m si 72 kg si nu ma vad deloc grasa doar normala...si am avut si succese...destule...dar acum sa nu cumva sa cazi in latura cealalta sa te consideri slaba!happy

5 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Greutatea e normala; fa exercitii pentru solduri, dar nu uita ca la varsta asta corpul se ''imbraca'' cu musschi, care se definitiveaza dupa tiparul genetic.multa miscare, daca banuiesti ca te ingrasi. fara fainoase, fara dulciuri, multe fructe si legume, carne slaba, cartofii fierti nu prajiti in ulei lactate degresate.

| christabell a răspuns:

Greutatea e mai mult decat ok, solduri late... poate doar tu le vezi astfel, dupa cum te vezi si grasa, nu crezi? Ai o silueta de clepsidra, care e considerata ideala.In mod sigur atragi privirile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai alearga si tu sa remediezi situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt uele pers ce asa raman cu soldurile mai late dar crede-ma intra si u la greutatea ideala si vezi http://dieta.romedic.ro/calculator_dieta.php chiar nu esti grasa esti slaba problema cu soldurile e alta poveste acolo sunt oasele cce se largesc mai mult nu grasiile:-)

| gino a răspuns:

Tu normal trebuie sa te mai ingras la 1.70 trebuie sa ai 60 d kg da e bine si 55 succes pentru ingrasat iar d solduri exista diferite chestii pentru a le micsora documenteaza te p net bafta