| justme2226 a întrebat:

Ce părere aveţi despre băieții care au iubită, dar totuși pun mâna pe fundul altor fete?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Idioti, logic. Si proaste si fetele alea ca si-au ales asa specimene.
Eu am pe unu in lista care are iubita si posteaza poze cu alte fete dezbracate, ceea ce mi se pare cam penibil si chiar sunt curioasa ce gandeste fata aia. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnic.

| Raniaa a răspuns:

Patetic.

| Juper a răspuns:

Curvari nesimtiti

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Baietii de genul asta nu merita sa te intilnesti cu el ca evident ca te va insela cu alte fete, mai bine ducase dracu.