| kpoplover21 a întrebat:

BB Cream este crema sau fond de ten?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o combinatie. Imbina produsul de machiaj cu unul de ingrijire a pielii.

10 răspunsuri:
| Noone4u a răspuns:

2 in 1

| Laura927 a răspuns:

Bb cream este o tâmpenie.
Am încercat pana si bb cream de la chanel si este la fel de prost ca toate celelalte!

| irinuk28 a răspuns:

Este si crema dar si fond de ten in acelasi timp, gen 2in1.

| kpoplover21 explică (pentru irinuk28):

Dar este de la mai multe firme. Care este cel mai bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru kpoplover21):

Originalul este fabricat in Germania deci acela se presupune ca este cel mai bun

| irinuk28 a răspuns (pentru kpoplover21):

Folosesc produsul de la Avon.Iti recomand!

| LoriLoL a răspuns:

Eu zic ca e mai sigur sa folosesti tu o crema care ti se potriveste tenului, si care il hidrateaza apoi un fond de ten iarasi potrivit tenulu.nu prea am eu incredere in aceste produse combinate, nu sunt hidratante.

| roxanaiasmina202 a răspuns:

Mai mult o crema!

| BlondaBlondii a răspuns:

Este o crema colorata big grin Ceva gen fond de ten dar este mai benefica pielii kiss!

| marianedd12 a răspuns:

Fond de ten!