| JustAStar a întrebat:

BBBBunnnaa! Vreau din nou un sfat de la voi adica mai bine zis sa-mi raspundeti la o intrebarebig grinaca mi-am taiat parul stil bob-cleopatra uniform nu in spate mai scurt si in fata mai lung cat va creste pe luna

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

In prima luna 2 centimetri iar apoi cate un centimetru pe lunawinking...intr-un an itit va creste aproximaiv 15 cmwinking

1 răspuns:
| sheryn a răspuns:

Depinde de par...creste repede dupa ce il tunzi in prima luna, apoi putin mai greu