| Deea dYdY a întrebat:

Blonda, bruneta sau roscata?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Mie imi place cum sunt unele blonde, depinde. blondul e sexy smug
brunetul mi se pare putin mai. vulgar laughing
dar ambele culori sunt frumoase love struck roscatul in niciun` caz
desi se spune despre blonde ca sunt proaste, nu culoarea parului conteaza dragii mei, ci creierul! mare porcarie chestia asta cu prostia blondelor, desi o mare parte din blonde sunt proaste, nu inseamna ca daca esti bruneta (natural) si esti desteapta, dupa ce te faci blonda gata. esti proasta laughing nu`i deloc asa laughing) prostii doar big grin

62 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bruneta

| Slavic a răspuns:

Bruneta Si roscata happy

| Alex_7297 a răspuns:

Brunetă / şatenă

| OnWeed a răspuns:

Bruneta big grin

| di@n@ a răspuns:

Blonda

| di@n@ a răspuns:

Intelepciunea nu sta in culoarea parului, aviz amatoarelor.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Bruneta. i say morena morena morena i give you my love! Bye bye!

| Ys a răspuns:

Asa este Diana nu trebuie sa luam in considerare barfele... mie imi plac baieti brunetz...is brunete si nu vrea niciodata sa ma vopsesk bine asa spun acum dar in viitor nu stiu ce o sa ma faca sa schimb parerea si sa vreau sa ma vopsesk dar sper sa nu fie asa ca mie imi place culoarea mea naturala

| mcrenma a răspuns:

Bruneta laughing

| cipri08 a răspuns:

Bruneta :X:*

| Slowmotioon a răspuns:

Bruneta.is so Cooll. dara si u Esti bruneta Nu?

| dragalasica a răspuns:

Cu siguranta nu blonda(deci restul)!

| adelina_7242 a răspuns:

Satena sau bruneta.

| betty17 a răspuns:

Baieti bruneti:X
eu sunt satenabig grintongue

succes

Răspuns utilizator avertizat
| kanibala a răspuns:

Satenalaughing

| moftuliki a răspuns:

Bruneta

| Sorin_8158 a răspuns:

Bruneta.

| daniella_4528 a răspuns:

Bruneta, bruneta, bruneta si iar bruneta stii o colega din clasa mea e roscata si baietii no plac de loc iau stirnit porecla semafor.

| larma1alarmanta a răspuns:

Bruna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare este frumoasă în felul ei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost bruneta.
Imi place blondul si acum sunt din nou satena...bine mai deschislaughing
Aleg ciocolatiu./ caramelul si blondulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place parul saten big grin.
Dar si parul meu ca e blond cu suvite si radiatii roscate-aurii (natural ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaii...eu as zice blonda sau bruneta roscata in niciun caz. bine depinde cum arati ca nu se potriveste totu' la orice fatathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satena laughing