| Deea dYdY a întrebat:

Blonda, bruneta sau roscata?

Răspuns Câştigător
| andreea7520 a răspuns:

Mie imi place cum sunt unele blonde, depinde. blondul e sexy smug
brunetul mi se pare putin mai. vulgar laughing
dar ambele culori sunt frumoase love struck roscatul in niciun` caz
desi se spune despre blonde ca sunt proaste, nu culoarea parului conteaza dragii mei, ci creierul! mare porcarie chestia asta cu prostia blondelor, desi o mare parte din blonde sunt proaste, nu inseamna ca daca esti bruneta (natural) si esti desteapta, dupa ce te faci blonda gata. esti proasta laughing nu`i deloc asa laughing) prostii doar big grin

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunata :X

| dalia_5965 a răspuns:

Bbbbbruneta big grin

| sweetpoison a răspuns:

Bruneta.