| mateisitudor a întrebat:

Blugi de pe Bershka. Am intrat sa caut blugi si am vazut blugi super mișto la preturi de 50, 70, 80 lei. Ce părere aveți? Merita? A mai cumpărat cineva blugi de pe Bershka? Eu ma gandesc ca merita, adică bershka e magazin cunoscut. Mi se par puțini cam ieftini, chiar dacă sunt reduceri. Sunt blugi mișto la 50 de lei, reduși de la 80

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am avut vreo2 perechi, una din ele m-a ținut cam un an sau 2 până s-au rupt, depinde ce așteptări ai de la ei.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Blugii sunt ok. Am avut multe perechi de la ei. Si nu sunt ieftini deloc, am vazut si blugi la 20 de lei, redusi. happy mergi in magazin, probeaza si vezi daca iti plac. Poate tie nu place cum vin sau ti se pare prost materialul. Parerea fiecaruia difera.

| mateisitudor explică (pentru Aasdfghj):

Aaa am inteles. Eu stau intr-un oras mic si blugi sub 60 lei nu vad pe aici laughing Cel mai apropiat Bershka e la 370km =)

| Aasdfghj a răspuns (pentru mateisitudor):

Cam asa se intampla. La magazinele necunoscute preturile sunt extrem de mari pe cand in mall, la reduceri gasesti lucruri foarte ieftine. Daca te intereseaza gasesti haine ieftine si la sinsay iar acum au si ei reduceri mari.

| Wr3nch a răspuns:

Merita am avut de la ei si is ok. Is ieftini pentru ca Beshka e gandit sa fie un brand mai accesibil, nu sa arzi 500 de lei ca la alte firme.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am luat de multe ori, calitatea e in functie de pret. Aia la 50 lei pareau facuti din material foarte subtire. Si depinde si ce conformatie ai tu, daca ai paranteze intre picioare te tin mult dar altfel se tocesc foarte repede