| pavel18 a întrebat:

Blugi trei sferturi rosii sau verzi (baiat )?

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

Verzi,garantat.

6 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Rosu de gay verde de gay maro sau negrii de hetero tu alegi ce esti happy

| DimLight a răspuns:

Daca sunt "3sferturi" http://www.allshops.ro/......normal.jpg - asa sigur nu.
daca sunt asa: http://sb1.shopmania.org/......744762.jpg depinde daca reusesti sa ii asortezi bine la ceva

| faramatania a răspuns:

Verzi, cool
Roşii, :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verdewinking rosu am auzit ca'i de gaystraight face succes!

| dianna92 a răspuns:

Verzi. Si totusi, astia de dati comentarii ca rosu e de gay, de cand culoarea iti defineste orientarea sexuala? Multi "destepti" au internet.

Eu daca as fi in locul tau as alege verde dar pana la urma, si rosu merge daca ai la ce sa ii asortezi.

| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Lol ca rosii dar depinde de rosu daca e rosu caramiziu immm da dar daca e rosu-Orange e mai bine dar si rosul spre visinui e frumos