| stefanutzstefan a întrebat:

Sunt baiat am 1 metru 90 si 67 de kg nu se vad pentru la toamna as vrea sa imi iau niste blugi dar se poarta blugii stramti si ce culori imi recomandati rosii verzi galbeni maro?

15 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Maro:X

| piTiCcu a răspuns:

Verzi

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Eu, experta in haine barbatesti laughing si cu gust iti recomand rosii si verzi dar si turcoaz ar fi o idee splendida happy
Bafta happy

| AdamLevine a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Parerea mea e ca turcuazul nu prea mai e la moda..acum depinde cu ce-l porti

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru AdamLevine):

Ei bine mie culoarea asta imi atrage atentia si mi se pare chic happy

| AdamLevine a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

E hai sa va zic eu. Daca ati vazut acum majoritatea prefera blugi simpli sunt mult la moda acum si cool...Incercati sa trimite-ti un mail lui Adina Buzatu o sa va zica ea mai binehappy

| AdamLevine a răspuns:

Depinde de garderoba ta...Trebuie sa ii combini cu ceva, degeaba ii iei verzi daca nu ai cu ce sa-i iei, cand te duci si vezi o pereche de blugi te uiti la vezi daca iti plac, apoi te gandesti cu ce ar merge ce-a ce ai tu prin dulap...

| stefanutzstefan explică:

Mai multe raspunsuri si motivati si voiiii

| lety160 a răspuns:

Stii vorba aia cu doua bete-nfipte-n? ia-ti ceva ce ti se potriveste nu ce se poarta ca devii caraghios

| OxanaBotna a răspuns:

Salut! Blugii stramti sunt acum in trend culoarea rosie si verde va sta foarte bine pe corpul tau in schimb galben si maro sunt prea accentuati, merg pentru fetele care vreau sa-sipuna in evidenta picioarelelungi si frumoase.Deci opteaze pentru rosu si verde.happy

| SuRi a răspuns:

Mie imi plac blugii rosii, verzi, albastru deschis si chisr galbeni. Sper sa te ajute sfatul meu.

| razvanelul882 a răspuns:

Verzi

| Mortis a răspuns:

Eu una, experta in tipi care arata bine, iti recomand: rosii sau verzi. Depinde ce culori la haine ai in dulap si ce culori iti place sa combini... P.S. : Cei verzi arata mai originali. ^____^ Sper ca te-am ajutat! happy