| stefanutzstefan a întrebat:

Sunt baiat am 1 metru 90 si 67 de kg nu se vad pentru la toamna as vrea sa imi iau niste blugi dar se poarta blugii stramti si ce culori imi recomandati rosii verzi galbeni maro?

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mie mi se par urati bulgii stramti la baieti.Adica la fete mai merge...mai scoate curu in evidenta da la baieti?straight face

| anonima13 a răspuns:

Ti.am raspuns la urmatoarea intrebarehappy crede-ma stiu bine ce ti.am spuswinking

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! poti incerca blugi stramti dar nu forte pentru ca apoi s-ar vedea urat si cu siguranta te-ar incomoda si pe tine! Toate culorile blugilor sunt frumoase dar mie mi se pare ca cea mai frumoasa culoare dintre cele enumerata este rosu! Succes!

| ellasweetlollipop a răspuns:

Rosii sau verzi

| ellasweetlollipop a răspuns:

Rosii, verzi sau galbeni...cred ca cei verzi sunt mai draguti

| dianalalala a răspuns:

Rosu sau verdele alea mint deschis

| RaReSh17 a răspuns:

Roz