| Marius767 a întrebat:

Blugii care au nasturii expuși la vedere sunt de fete?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pantalonii de bărbați au fermoarul/nasturii pe partea dreapta.
Pantalonii de damă au fermoarul /nasturii pe partea stângă.
Aceasta trebuie să fie deosebirea.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Indiferent de cele mai mici detalii, se poate observa câtusi de putin diferenta.La cumpărăturile online se gaseste la sectia îmbrăcăminte, blugi, pantaloni etc. de damă/barbati.Iar in magazinele fizice, trebuie sa existe separat rafturi sau spatii pentru blugii ambelor sexe, ori poti intreba vanzatoarea care sunt cei de băieti.In caz de i-ai primit cadou, si crezi ca sunt de fata, probează-i si vei vedea diferența.Meriti"a doua sansa"