| andulicious a întrebat:

-.-bonjour =D maine merg la o petrecere \m/.
E bine sa ma imbrac cu niste blugi verzi, un tricou alb pe care scrie cu mov 'kiss me, i'm famous' nu chiar foarte mare si niste bascheti alb cu mov? vreau pareri/sugestii. fundoiii; 3

3 răspunsuri:
| PinkSugar a răspuns:

Incerca o pereche de blugi alabstri mai inchis sau mov ..asta este parerea mea..nu prea vad ca merge bine verdele

| andulicious explică:

AM uitat sa specific laughing sunt baiat :-s

| UKlover a răspuns:

Poti incerca o fusta cu un imprimeu aztec sau cu flori, merge si simpla si o camasa mai larga sau un maiou simplu.
Daca vrei neaparat cu blugi verzi, poti sa-ti iei un tricou simplu sau o camasa alba.