| Aditzaaaa a întrebat:

Salut, miercuri de 1iunie am sa merg cu clasa+diriga[A6-A] in parcul IOR si nu stiu cum sa ma imbrac pentru ca as vrea sa fiu putin eleganta, dar si casual si sport si nu prea stiu.Eu vreau sa imi iau pantaloni scurti cu dres si bascheti si in sus un tricou, un maieu cool cu o fata de laHere&There? Voi aveti idei cum as putea sa ma imbrac?
Vreau multe pareri!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Ladybuug a răspuns:

Ideea ta e foarte buna, imi place. Daca ai vrea sa fi mai "eleganta" ti-as sugera : o fustita dinaceea cu volanase ce e la moda, cu un maieu in sus ( alb, negru sau ce culoare e fustita - incearca doar sa nu fie in toate culorile ca nu arata foarte bine ), un bolero daca vrei sa ai la tine in caz ca e racoare si in picioare balerini ( poti si tocuri, dar o sa te doara picioarele ). Poti asorta cu hainele niste bratari si o gentuta mica. Sper ca te-am ajutat si sa te distrezi!

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Eu zic sa te imbraci cat mai comod! Niste adidasi sau cum ai zis tu, bascheti cu o fusta iar pe dedesubt un dres/iegari scurti si un tricou frumiiiy ar fi perfect! Acum depinde si de tine cum te simti!
Ceva de genu :
http://3.bp.blogspot.com/......9876_n.jpg

| Disturber a răspuns:

Buna...Ti-as recomanda niste balerini, o fustita si sus ce vrei tu care se potriveste si te simti bine.

| DuțuAlex a răspuns:

Pantaloni si tricoustraight face ce e asa de greu?

| laura_9036 a răspuns:

Super ideea ta. nu as modifica nimic. bravo.