| TheQueen1 a întrebat:

Bretonul trebuie sa fie pana la nivelul sprancenelor sau al genelor?

7 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da.Cam asa.

| Lioana a răspuns:

Alegerea e a ta dar e mai potrivit la nivelul sprancenelor, chiar si putin mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, cand e drept, sa vina pe sprancene dar sa fie filat in partea de jos astfel sa se vada si sprancenele prin breton. happy

| kiri11 a răspuns:

Indicat ar fi sa nu fie in cadrul vederii pentru ca risti sa iti strici ochii...

| InnocentSίn a răspuns:

Nu cred ca exista vreo regula. Daca nu vrei sa-ti intre in ochi poti sa-l lasi putin mai sus de sprancene. Arata bine si mai jos de sprancene, dar depinde de fiecare persoana, cum ii sta mai bine. happy

| Alexandra_Alina_1997 a răspuns:

La mijloc nu trebuie nici prea sus nici prea jos.

| Anonim7632 a răspuns:

La nivelul sprancenelor