| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Știe cineva tratamente naturale pentru creșterea sprancenelor și genelor?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai bun pentru creșterea părului, indiferent că vorbim de părul de pe cap sau de sprâncene și gene.
Eu am avut o mascara uscată, am aruncat "sticla" și am păstrat periuța aia, am spălat-o, și o folosesc ca să mă dau cu ea cu ulei de ricin pe gene si pe sprâncene.
Și uleiul de cocos e bun, dar nu doar pentru gene și sprâncene, e foarte folositor în cosmetică.
Ai putea folosi o sticluță mică în care să pui ulei de ricin și ulei de cocos topit puțin și să le amesteci, apoi să le aplici ca și mine, cu o periuță de mascara.
Baftă! happy

1 răspuns:
| NicoleEazi a răspuns:

Cocos,ricin si nu investii in bonilash ca nu e bun, proprie experienta laughing