| AnaMaria334455 a întrebat:

Daca am breton pana deaupra sprancenelor cand voi avea bretonul de lungimea parului meu? aAm parul pana la umeri. Cand voi avea parul pana la prima coasta?

2 răspunsuri:
| salutbre a răspuns:

Bretonul creste repede, intr-un an, deja este pana la umeri.(Dar depinde, unora le creste mai greu bretonul si altora mai repede).Si cu parul faza e usoara daca nu il tunzi si nu tai farfurile timp de 9 luni iti cam creste pana la coasta.Te rog sa imi dai fundita!

| bereandreea a răspuns:

Părul crește în mod normal 1, 5 cm pe lună.