| mylife415 a întrebat:

Vreau sa-mi fac bretonul, dar nu stiu cum:deaspura sprancenelor? sau mai lung?

Răspuns Câştigător
| Pufulete456 a răspuns:

Daca o sa iti faci breton mail lung (mie imi palec foarte mult)o sa te chinui putin ..fiindca creste destul de rapid si trebuie sa te duci mereu cand a crescut sa te tunzi ca altfel sta prost si sta si in ochii tongue Deci poti sa ti-l faci fix pana la sprancene ..asa perfect laughing) Sper ca te-am ajutat:*

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Pai daca tu vrei sa ti se vada sprancenele atunci fa-l desupra lor, daca nu peste.
Eu cred ca bretoul peste sprancene te face mai matura, deci eu zic cel deasupra sprancenelor, parerea mea.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Cum îţi stă mai bine.

| mylife415 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Pai n-am avut niciodata, deci nu stiu cum imi sta mai bine.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru mylife415):

Atunci care îţi place ţie mai mult.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Deasupra sprancenelor, si lung in colturi ca sa ai fata mai luminoasa.Asa l-am avut eu tota viata(nu exagerez). Acum l-am lasat lung, ca sa-mi fac breton pe o parte.Mie mi se pare bretonul, copilaresc si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asa: https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ţi-l peste sprâncene.
Cam aşa:
http://4.bp.blogspot.com/......ulare3.JPG