| Bobbless a întrebat:

Bronzul la solar se vede de la prima sedinta? scuze n-am mai incercat si am niste curiozitati happy Dau Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Eedytso a răspuns:

Ar trebui big grin acum depinde si cat stai. happy

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Nu se vede pentru ca la prima sedinta vei sta foarte putin. D-abia de pe la a treia sedinta, cand vei ajunge pe la 8 minute, vor incepe sa se observe si rezultatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| SomethingInTheWay a răspuns:

Da, numai ca nu o sa-l vezi din prima zi, o sa apara treptat. happy

| BiiAnca96 a răspuns:

Eu prima sedinta am stat 10 min pentru ca aveam pielea mai inchisa, a 2-a sedinta am stat 15 min, a 3-a 20 si am contiunat pana am ajuns la culoare dorita..am ajuns sa stau si 30 de min dar asta dupa cateva sedinte regulate. Depinde cat de accentuat vrei bronzul. Se poate observa si dupa prima sedinta insa..NU EXAGERA!