| PulbereDeStea a întrebat:

Cat costa o sedinta la solar si dupa cate sedinte se vede bronzul? Exista creme sau spray autobronzante care sa dea rezultate bune? Eu am folosit de la garnier vara trecuta dar nu am vazut nici un rezultat.

Răspuns Câştigător
| artagonlord a răspuns:

Du-te la o farmacie si spune-i sa-ti dea cea mai buna crema pentru bronzare

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Atâția bani și atâta chin? De ce nu-ți cumperi pur și simplu un ulei bronzant și să te duci să stai câteva ore în soare?
E mult mai sănătos decât să folosești tot felul de creme cu chimicale...

| PulbereDeStea explică (pentru daηă):

Nu pot sa stau mult in soare, mai mult de 20-30 de minute nu rezist si cu mult chin pe capul meu.

| Fatamuntilor a răspuns:

Macar verifica salonul unde te bronzezi.Intreaba si tu in stanga si in dreapta.S-a vazut cazul unei femei care s-a ars la solar care culmea, era recent renovat.
Dar daca respecti orele de stat afara la plaja poate nu e chiar un chin.

| artagonlord a răspuns:

Poti merge la un solar de bronzat, intrebi acolo in cate zile te bronzezi si iti arata ei tot.

| PulbereDeStea explică (pentru artagonlord):

Mersi de sfat dar de creme ce stii?

| artagonlord a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Du-te la o farmacie si spune-i sa-ti dea cea mai buna crema pentru bronzare

| artagonlord a răspuns:

P.S.
1 leu minutul. poti sa iti faci abonament. pentru inceput fa cate 5 minute dar dupa acea poti face 10 si poti merge aproape in fiecare zi :d daca nu exagerezi nu dauneaza

| Krmy a răspuns:

Hey! happy
din cate stiu eu nu costa mai mult de 1leu/minut.Dar ai putea incerca bronzul natural daca tot a venit vara si sa nu te chinui cu solarul. Desi, depinde de fiecare tip de piele... poate avea rezultate dupa 1sedinta -2 sau poate chiar mai multe happy... poti incerca cateva sedinte.