| Pufu a întrebat:

Buna TPU.Maine vreau sa merg la solar si e pentru prima data.Am nevoie de niste sfaturi. Ce ar trebui sa aduc de acasa? Vreo crema, prosop? Vin direct cu dresul pe mine? Cate minute trebuie sa stau, fiind prima sedinta? Cam dupa cate minute se vede bronzul? Astept raspunsuri la intrebarile acestea si alte informatii. Dau fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| axlroby a răspuns:

Deci parerea me-a ar fi ca pentru prima oara sa nu stai nici de cum mai mult de 5 min. Si apropo de prosop eu nu cred ca o sa ai nevoie dar poti sa ie-i cu tine ca doar nu o sa te amendeze nimeni pentru. chestia asta, cu dresu pe tine? Asta zic ca ar fi o prostie ca doar nu te vede nimeni si poti sta gol / goala, Bronzul se va vedea dupa aproximativ 5-6 sedinte dar asta depinde si de ten. Oricum bafta...