| Marriiee14 a întrebat:

Buna :3 am parul mediu, de culoare negru si vreau sa-mi fac varfurile rosi :3... Mi-ar sta bine sau nu? Ce sfaturi imi dati? puppy dog eyes
Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar sta bine.
Rosu "da bine" pe negru. Eu am avut suvite rosii si erau super.
Ar fi bine sa te duci la salon. Iti vor iesi mult mai bine decat acasa.
Insa, daca vrei sa te vopsesti acasa, trebuie mai intai sa iti decolorezi varfurile iar apoi sa ti le vopsesti.
Pentru ca ai parul mediu, vopseste-le putin (cativa cm) pentru ca iti va "lua" din lungimea parului.

| Marriiee14 explică (pentru anonim_4396):

Pai la salon merg >.<. Multumesc :*

9 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu iti sta bine sa moara bunicamea cand e beata daca nu te mint bleahh stai asa ca esti cea mai frumoasa esti binee tongue pa te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La negru merge orice culoare.
Prin urmare, ti-ar sta chiar foarte bine.
Te pup!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păr brunet şi vârfuri roşcate?
Nu prea cred.

| skrillex79 a răspuns:

Da.E la moda sa iti faci parul in multe culori vara asta smug.

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ da ti-ar sta foarte bine, rosu meu foarte bine cu negru.
Pa-pa!

| HopeRadioClick a răspuns:

N strica o schimbare! sfatul meu e sa faci schimbarea de proba! daca te simti bine, repeta experienta! succes

| sweetmouse a răspuns:

Ti-ar sta bine cu un rosu sangeriu sau cel putin unul inchis, in nici-un caz cu o culoare stridenta. Sper ca te-am ajutat... happy

| Amaliutsa a răspuns:

Dacă ar fi un roşu aprins ar sta super! Doar că mai bine este sa te ajute cineva sau sa mergi la un coafor :* Daca nu te duci la coafor consult-te cu vanzatoarea ce nuanta ti-ar trebui pentru rosul pe care ti-l doresti. Mult succes! happy :*