| anonim_4396 a întrebat:

Buna; 3
cum sa adopt stilul ala de "skaterita"?
cum sa-mi fac parul si ce sa port?
pentru mai multe detalii, si pentru ce coafuri m-ar avantaja in functie de forma fetei s.a.m.d ..eu sunt in poza de profil. :*

Răspuns Câştigător
| BrOnaJeu a răspuns:

1)pai pentru inceput trebuie sa te tunzi in V sau sa til lasi lung doar ca tuns in scari. + suvite (cel putin una) colorate de exemplu in verde, turcoaz, albastru, roz, galben, portocaliu, etc

2)Iti trebuie tricouri putin mai largi (niciodata siple) in culori neon sau care sa iasa in evidenta. Cu imprimeui amuzante sau care sa transmita un mesaj.

3) un hanorac cu imprimeuri etc. cum ti-am spus mai sus

4)Jeansi mereu.Nu conteaza culoarea. Sa fie din aia stramti.

5)Sa porti mereu adidasi (skateri)

6)O sapca rap.

7)Sa nu te machiezi niciodata

Si gata! Vei avea un stil de skater veritabil; D.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai stilul e de obicei cu haine ceva mai larigi si skate shoes. Oricum ideea principala este ca stilul sa te reprezinte pe tine.

| Armyanka a răspuns:

Daca as avea posibilitatea sa va dau fundita la toti, v-as da ^^.
dar fundita o sa i-o acord lui @BrOnaJeu :*

restul voturi >big grin

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Sa porti tricouri mai largi (cu o marime mai mare decat cea pe care o ai), jeansi toata ziua laughing si tenisi/skateri.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Tricouri largi (cu o marime mai mare de cea pe care o porti) jeansi toata ziua laughing) si tenisi/skateri

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci cateva suvite nu foarte multe cu niste culori gen albastru verde sau rosu
si ara cam trebui sa porti pantaloni stramti si cu tricouri largi si o pereche de skateri sau bascheti
mie asa imi placehappy

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci cateva suvite nu foarte multe cu niste culori gen albastru verde sau rosu
si ara cam trebui sa porti pantaloni stramti si cu tricouri largi si o pereche de skateri sau bascheti
mie asa imi placehappy...

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci cateva suvite nu foarte multe cu niste culori gen albastru verde sau rosu
si ara cam trebui sa porti pantaloni stramti si cu tricouri largi si o pereche de skateri sau bascheti
mie asa imi placehappy...happy

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci niste suvite de genul :rosu, albastru sau verde (dar nu foarte multe) si sa te imbraci cu pantaloni stramti si cu u tricou larg si cu niste skateri sau bascheti
mie asa imi placehappy

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci niste suvite dar nu prea multe de culorile rosu, albastru sau verde si cu niste pantalon stramti cu o bluza/tricou larg si cu niste skateri sau bascheti
mie imi placew mult combinatia asta happy

| Theoryofabook a răspuns:

Ai putea sa iti faci niste suvite dar nu prea multe de culorile rosu, albastru sau verde si cu niste pantalon stramti cu o bluza/tricou larg si cu niste skateri sau bascheti
mie imi placew mult combinatia asta happy a da si sa te dai sau sa incerci sa te dai cu tus la ochi happy

| Paoo a răspuns:

Tricouri largi jeansi si tenisi.

| IoanaDia a răspuns:

Pai, ar trebui sa ai parul lung si o suvita intr-o parte, ca sa iti dea un aer mai rebel.
La imbracaminte ar trebui tricouri, bluze, maieuri, etc mai largi si in culori in care te simti tu bine.Blugi stramti.Si conversi, culoare care iti place tie.
Daca iti place sa te machiezi, atunci va trebui sa te rezumi doar la un ruj de culoare naturala si putin rimel.
Este doar parerea mea, bafta.