| anonim_4396 a întrebat:

Bună.aș dori să știu dacă merge următoarea combinație de culori la haine: cămașă albă cu dungi mov spre gri, niște pantaloni verzi puțin mai închiși, curea neagră și teniși albi? mulțumesc. funda

Răspuns Câştigător
| anonwhy a răspuns:

Doar pantalonii schimba-i si o sa se potriveasca. Incearca un negru. O sa iti stea mai bine. (Point: blugii sa fie mai mulati, nu din aceia care sunt largi pe tine) Daca se poate sa incerci o alta culoare de curea, preferabil alba.
Succes! big grin
Daca nici sfaturile mele nu iti sunt de folos, incearca doar sa iti faci o poza si sa i-o trimiti unei prietene/prieten apropiat/e. Sigur iti va zice un sfat...

5 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu prea merge, nu te imbraca asa daca nu vrei sa pari o sorcova

| anonim_4396 explică (pentru Cristinaaa57):

și cum aș putea schimba atunci? pantaloni bleu marin sau negri?

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pantaloni gri

| anonwhy a răspuns (pentru anonim_4396):

Negri.