| giulyPrinCopaci a întrebat:

A incercat cineva eryfluid, anti cosuri?
Este buna? Dupa cat timp se vad efectele? Cam cat costa?

8 răspunsuri:
| Lolita1130 a răspuns:

Eu astazi am cumparat. E 8 lei! F ieftin! Sa vedem efectele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa? dupa cat timp se vad efectele? si aratatimil sa-l vad?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat eu. nu mi-au trecut de tot. dar mi s-au mai potolit in orice cazhee hee. depinde de cat de grava e bieninteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit si este foarte bun.costa in jur de 25 de lei

| dennyissa a răspuns:

Eu am zineryt si am folosit si in 2 saptamana mi-au trecut

| rappfire2009 a răspuns:

Este buna la mine a mers si dupa 2 saptamani nu mai aveam nimica happy te dai seara pe fata dupa ce te speli si dimineata la fel. costa 30 de lei la orice farmacie

| Veronica_Baltaretu_1973 a răspuns:

Este foarte bun. Intr-o saptamana se vad efectele. Folositi-l cu incredere. Costa 21 RON.

| InsaneAciD a răspuns (pentru Veronica_Baltaretu_1973):

Cum se aplică?
Eu mi-am luat in urma cu vreo 2 saptamani si nu vad nicio diferenta..de fapt parca arata mai rau tenul meustraight face
Ma gandesc ca poate nu aplic corect.