| crista18 a întrebat:

A folosit cineva sampoanele de la vichy aminexil sau neogenic din gama dercos? Imi cade parul destul de mult si as dori sa stiu care este mai bun. (Daca se poate sa mi da ti mai multe detalii... Se ingrasa mai repede mai putin, se incurca mai putin parul, are volum etc).

1 răspuns:
| Helolita a răspuns:

Dacă dorești să nu îți mai cadă părul folosește șampoane cu ulei de richin sau ulei de mazline. Dacă nu găsești șampoane cu ingredientul acesta, poți folosii după spălare direct pe părul umed ulei de masline\richin. Eu folosesc placa\ondulatorul în fiecare zii și folosesc șampoane speciale care conțin și uleiuri de acestea ( bine, eu le comând online ).