| GemPanda a întrebat:

Heloo, acum o luna m.am facut roscata cu nuantator la plic loncolor R6.( Nuanta mea naturala e saten inchis) Si nu m.ai scap de culoare. S. a mai dus dar la soare inca se vede reflexia, si nu e culoarea mea naturala... Ce sa fac. Am citit ca trebuie sa fac decapaj, dar mi. e frica ca nu o sa ma duca la culoarea naturala. Ajutor, incepe scoala si nu vrerau sa am probleme.

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Pai big grin thinking spala`te cat mai mult si cat mai des :-s, mai asteapta circa o saptamana sa vezi daca se duce daca nu fa decapaj big grin :-s. Parintii tai ce zic? straight face funda?

4 răspunsuri:
| GemPanda explică:

1,Poza nu e cu mine, si parinti nu zic nimic, chiar mama m.a facut.si eu am 13. dar eu sunt a 7 si sunt la o scoala cu profesori exigenti.nu ca nu mi.ar placea culoarea, a iesit un rosu superb, dar acum nu mai trece.

| Youcandoit a răspuns:

Buna,de ce nu incerci sa folosesti decolorant? Cat despre scl nu stiu ca sa iti spun...din poza pari de liceu, acum nu stiu dar eu am doar 13 ani si am trecut a 8-a si ma vopsesc roscat din clasa intai, cam pe la 6-7 ani si nu am avut probleme la scl. Sper ca te-am ajutat.

| Niakit a răspuns:

Eu iti sugerez sa te vopsesti in nuanta ta naturala, dupa care sa lasi parul sa revina singur la culoarea initiala.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional